"
Dags att boka sommarsimskola - BOKA HÄR!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
SPÅRVÄGEN SIMFÖRENING
Gemenskap - Engagemang - Vilja - Glädje - Kamratskap - Respekt

Kansli

Spårvägen Simförening
Bräckegatan 14
162 61 Vällingby

Faktureringsadress
Spårvägen Simförening
FE 763
Fack: 929
751 75 Uppsala

Tel 08-471 82 25
Bankgiro 623 – 5246
Organisationsnummer 802016-1280
Swish: 1230 242 032

E-post kansli@sparvagensim.se
Hemsida www.sparvagensim.se

 

Jonatan Wik
Sportchef
E-post: jonatan.wik@sparvagensim.se 


Tomas Wikland
Verksamhetsansvarig Simkunnighet
E-post: tomas.wikland@sparvagensim.se

 

Eva Pros
Verksamhetsansvarig Simkunnighet
E-post: eva.pros@sparvagensim.se


Jenny Gustavsson
Simtränare
E-post: jenny.gustavsson@sparvagensim.se

 

André Magnusson
Verksamhetsansvarig Tävling, simtränare
E-post: andre.magnusson@sparvagensim.se

 

Karin Hellström

Ansvarig Arrangemang

E-post: karin.hellstrom@sparvagensim.se

 

Ali Adel Ali

Simtränare
E-post: ali.adelali@sparvagensim.se

 

David Zuijdwijk

Simtränare
E-post: david.zuijdwijk@sparvagensim.se

 

Linn Herlin

Simtränare
E-post: linn.herlin@sparvagensim.se

 

Helena Larsson

Simtränare
E-post: helena.larsson@sparvagensim.se

 

Tobbe Hanson
Simtränare
E-post: tobbe.hanson@sparvagensim.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samtliga anställda, styrelsemedlemmar samt tävlingstränare nås på e-post i följande format: fornamn.efternamn@sparvagensim.se

 
SAMARBETSPARTNERS