"
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
SPÅRVÄGEN SIMFÖRENING
Gemenskap - Engagemang - Vilja - Glädje - Kamratskap - Respekt

Styrelse

Vid årsmötet väljer föreningens medlemmar en styrelse som på uppdrag av medlemmarna styr föreningen under ett år framöver.

Vid årsmötet väljs även revisorer som granskar ekonomin, samt en valberedning.

Styrelsen för Spårvägen Simförening består år 2023 och fram till årsmötet 2024 av:

 

Magnus Sundqvist
Ordförande
magnus.sundqvist@sparvagensim.se

 

Stefan Lönngren
Vice ordförande
stefan.lonngren@sparvagensim.se

 

Michaela Brolin
Kassör
michaela.brolin@sparvagensim.se

 

Helena Bengtsson
Sekreterare
helena.bengtsson@sparvagensim.se

 

Kristina Alexanderson

kristina.alexanderson@sparvagensim.se

 

Mattias Annas
mattias.annas@sparvagensim.se

 

Johan von Arronet
johan.von.arronet@sparvagensim.se

 

Lisen Lundgren
lisen.lundgren@sparvagensim.se

 

Sofia Malmring
sofia.malmring@sparvagensim.se

 

Erik Thunberg
erik.thunberg@sparvagensim.se

 

 

 

 

 

 

 
SAMARBETSPARTNERS